top of page

Meble do kuchni

Główną ofertą naszej firmy są meble kuchenne. Wykonamy Twoją kuchnię marzeń począwszy od szkicu, aż do montażu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów na drzwiczki oraz blaty. Współpracujemy ze znanymi markami sprzętu AGD oraz akcesoriów kuchennych aby wyposażyć Twoją kuchnię w najnowszy sprzęt i rozwiązania. Wszystko to daje niezliczone możliwości projektowe. Zapraszamy do naszego salonu na wstępną konsultację gdzie przedstawimy Ci szeroką gamę materiałów i możliwości. 

 

W galerii poniżej znajdziesz przykładowe projekty wraz z opisem, które dadzą Ci wgląd w nasze możliwości. Kliknij na zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej. 

Ostatnie projekty i zlecenia znajdziesz również na naszym Instagramie  

Popielata kuchnia powyżej to klasyczny przykład nowoczesnej kuchni w minimalistycznym stylu. Fronty tej kuchni wykonane są z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF, blat ze spieku kwarcowego, natomiast drewnopodobne elementy wykonano z olejowanego forniru dębowego. Fornir to płyta meblowa pokryta cienką warstwą naturalnego drewna, które można następnie malować/woskować/olejować na rozmaite kolory. Rozwiązanie to zyskało niemałą popularność w ostatnich latach, gdyż łączy w sobie wytrzymałość płyty meblowej z naturalnym wyglądem i fakturą drewna. Kuchnia ta została wyposażona w systemy otwierające firmy Blum, akcesoria Blanco oraz sprzęt AGD marki Whirlpool,

Miedziano-czarna kuchnia stała się niewątpliwym bestsellerm wśród naszych klientów. Ta unikatowa kompozycja łączy w sobie matowo-lakierowane czarne fronty, czarnym blat o strukturze kamienia oraz elementy wykonane z miedzianego laminatu marki Homapal. Efekt miedziany uzyskuje się poprzez nałożenie cienkiej miedzianej folii na płytę meblową, bądź w przypadku innych kolorów folii aluminiowej lub mosiężnej. Kuchnia ta została wyposażona w szuflady i kosze marki Blum, Peka i TCO oraz sprzęt AGD marki De-Dietrich. Urok dopełnia wysoki stolik wykonany z laminatu o wysokim połysku oraz okap-lampa Elica.

Trzeci przykład to kuchnia wykonana z białych akrylowych frontów o wysokim połysku, drewnopodobnych laminowanych elementów oraz czarnego blatu monochrom. Kuchnia ta została wyposażona w szereg akcesoriów marki Blum oraz Peka, takich jak szuflady Legrabox oraz kosze Le-mans i Magic-Corner.  W tym projekcie mamy również piekarnik, mikrofalówkę z funkcją pary, ekspres do kawy, zmywarkę, okap, płytę indukcyjną oraz wbudowaną lodówkę marki Bosh. Całość dopełnia podwieszany zlewozmywak Fragranit marki Franke oraz szklane elementy w gablocie i na ścianie. 

Wiecej zdjęć w galerii poniżej