top of page

Meble do pokoju

W naszej ofercie mamy również meble do innych pomieszczeń w Twoim domu takich jak salon, jadalnia, sypialnia oraz biuro. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się meble takie jak łóżka, garderoby, komody, biurka, stoły do jadalni czy stoliki do kawy, oraz zabudowy i półki do garderoby. Jesteśmy w stanie wykonać rozmaite pomysły i projekty - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. 

 

W galerii poniżej znajdziesz przykładowe projekty wraz z opisem, które dadzą Ci wgląd w nasze możliwości. Kliknij na zdjęcia, aby powiększyć.

Ostatnie projekty i zlecenia znajdziesz również na naszym Instagramie   

Przestrzeń jadalniowo-wypoczynkowa powyżej to kombinacja kilku elementów wykonanych z bejcowanego, a następnie lakierowanego forniru dębowego. Mamy tutaj dwie podwieszane komody: pod telewizor oraz wiekszą w części jadalniowej na szklanki, talerze oraz barek. Kompozycję uzupełnia stolik do kawy oraz duży 10-osobowy stół z zamontowanym mechanizmem wydłużającym, który pozwala dodać kolejne cztery miejsca siedzące.

Komplet mebli wykonanych z forniru pokrytego białym lakierem kryjącym. Takie rozwiązanie pozwala zachować niezwykle wyraźną strukturę drewna na powierzchni mebli. Dopełnieniem projektu są stylowe nogi typu hairpin.

Białe meble w nowoczesnym styl wykonane z białej laminowanej płyty meblowej. Wszystkie szuflady w tym projekcie wyposażone są w system z cichym domykiem marki Sewroll oraz uchwyty krawędziowe TCO. Całość dopełniają czarne metalowe nogi.  

Wiecej zdjęć w galerii poniżej